Liposukcja w Krakowie

W dzisiejszych czasach takie zabiegi jak lifting twarzy czy liposukcja stały się powszechne i dostępne dla każdego. Kiedyś tylko znane gwiazdy poddawały się zabiegom medycyny estetycznej, dziś chodzą na nie także przeciętne kobiety, które na to stać. Dla kogo odpowiedni jest lifting twarzy?

Ponieważ jest to dość inwazyjny zabieg, dermatolodzy zalecają go tylko osobom o dojrzałej, wyniszczonej skórze. Cera która ma już sporo lat, pokryta jest zmarszczkami i nie zawsze wygląda atrakcyjnie. W takiej sytuacji lifting twarzy jest jak najbardziej polecany i może zdecydowanie poprawić wygląd nawet dojrzałej kobiety. Z kolei liposukcja to cieszący się sporym zainteresowaniem zabieg przeznaczony dla osób zmagających się z dodatkowymi kilogramami.

Efektem ma być szczuplejsza, zgrabna sylwetka. Liposukcja nie zawsze daje oczekiwany rezultat. Zgubiony tłuszcz może w krótkim czasie wrócić, jeśli kobieta nadal nie dba o siebie i wraca do starych nawyków. Tylko odpowiednia dieta i zdrowe odżywianie może sprawić, że liposukcja przyniesie trwałe efekty. Niektóre klientki liczą na to, że dzięki zabiegom odsysania tłuszczu, nie będą musiały stosować żadnych diet i sportów. Niestety, jest to zgubne przekonanie, które nie pomoże tym kobietom trwale schudnąć.

Zarówno lifting, jak i liposukcja znajdują się w ofercie większości profesjonalnych salonów kosmetycznych, dzięki czemu korzystać z nich może praktycznie każdy. Niektóre kobiety uzależniają się od zabiegów medycyny estetycznej, przez co zaczynają przesadzać z ich ilością i tracą mnóstwo pieniędzy.

Liposukcja Kraków | Sekrety Piękna